Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

І НАВЧАЄМОСЬ, І РОЗВАЖАЄМОСЬ…

Надовго запам’ятають урок фізкультури, проведений 17 травня цього року, учні 5-Б класу Полтавської гімназії № 13. Діти мали можливість позмагатися у веселих естафетах разом зі своїми учителями. Організувала таке незвичне змагання для своїх вихованців класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна (учитель української мови і літератури), а допомогли провести учителі фізичного виховання Приходько Павло Миколайович та Гученко Алла Миколаївна. Для п’ятикласників ця подія була повною несподіванкою, адже до останнього моменту учні навіть не здогадувалося про те, що на них чекає.

Команда учителів, котрі працюють у 5-Б класі, складалася з 9 представників: Великолуга Максима Володимировича (учитель інформатики), Подлєсної Ірини Іполитівни (учитель основ здоров’я), Мирось Наталії Василівни (учитель початкових класів), Мар’єнко Олени Олексіївни (учитель французької мови), Гончарової Любові Михайлівни (учитель трудового навчання), Бойченко Людмили Анатоліївни (заступник директора з виховної роботи, учитель російської мови та зарубіжної літератури), Мироненко Марини Ігорівни (учитель історії), Манюненко Вікторії Петрівни та Приходька Павла Миколайовича.  
Учителі й учні відстоювали першість у різноманітних змаганнях: це і передача естафетної палички, і біг зі скакалкою, і своєрідний хокей із м’ячем, і командний біг з обручем, і багато іншого. Суперництво у спортзалі відчувалося на кожному етапі: діти викладалися на повну, але й учителі не пасли задніх. Хоча останні набагато старші за своїх вихованців, та поринули у вир змагання з головою і теж віддавалися грі сповна.
І хоча зустріч була товариською, але, як і під час будь-яких змагань, у ній повинні були бути переможці. Ними стала, як сказав Павло Миколайович, поки що непереможна 5-Б класом команда найкращих учителів Полтавської гімназії № 13.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753