Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Міський етап огляду-конкурсу «ЮІР-2017»

17 травня 2017 року на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області» був проведений міський етап огляду-конкурсу загонів ЮІР м. Полтави. У змаганні взяли участь загони ЮІР навчальних закладів № 15, № 19, № 24, № 25, № 26, № 31, № 32. За сумою набраних балів та колегіальним рішенням суддів переможцем визнано команду Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області», яка і буде представляти місто на обласному етапі.

Метою заходу є пропаганда безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Програма огляду-конкурсу була надзвичайно насиченою. Виконуючи завдання чотирьох етапів («Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Конкурс агітбригад ЮІР»), діти давали відповіді на питання, демонстрували жести регулювальника, проїжджали на велосипеді за визначеним маршрутом з перешкодами.
Кульмінацією заходу стали виступи агітбригад ЮІР.
Організатори конкурсу – Управління патрульної поліції у м. Полтаві Департаменту патрульної поліції та Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради – вручили нагороди переможцю та призерам, подякували учасникам і наголосили: подібні заходи популяризують діяльність та підвищують імідж поліції, а також стимулюють молодь до неухильного виконання Правил дорожнього руху.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753