Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Найкращі інтереси дитини та технологія оцінки її потреб

17 травня 2017 року у актовій залі ММК відбувся тренінг для працівників психологічної служби міста на тему: «Технологія оцінки потреб дитини як механізм соціально-педагогічного патронажу в найкращих інтересах дитини» (друга частина). Навчання було ініційовано центром практичної психології і соціальної роботи ММК з метою підвищення рівня ефективності соціально-педагогічного патронажу дитини з сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах, оптимізації діяльності працівників психологічної служби міста з питань захисту найкращих інтересів дитини.

Ведучі заходу, ХорошеваТетяна Вікторівна та Самойлюк Ольга Миколаївна, методисти центру практичної психології і соціальноїроботи ПОІППО імені М.В.Остроградського зосередилися на практичних аспектах застосування технології.
Учасники  тренінгу, крім аналізу науково-методичної системи технології, мали можливість оволодіти алгоритмом ведення випадку, навичками застосування критеріїв для підготовки висновку за результатами оцінки потреб дитини та її сім’ї та уміннями вести переговори з батьками.
Наприкінці тренінгу  практичні психологи та соціальні педагоги ще раз проаналізували ресурси застосування технології для різних категорій учасників навчально-виховного процесу. Також всі учасники тренінгу отримали сертифікати ПОІППО імені М.В.Остроградського.
Знання та вміння, отримані працівниками психологічної служби під час тренінгу як сприятимуть підвищенню рівня дієвості соціально-педагогічного патронажу дітей закладів освіти міста, так і підвищенню професійної компетентності соціальних педагогів та практичних психологів у найкращих інтересах дитини.

Ніна Подолян, методист центру практичної психології
і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

За тиждень: 142

За місяць: 1718

Всього: 16961