Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Відкрите засідання євроклубу «Європростір»

Україна прагне стати повноправним мешканцем європейського дому. І не тільки тому, що розташована в центрі Європи. Своє право вона виборювала впродовж багатьох віків свого існування. 17 травня 2017р. на базі Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28» відбувся захід Euro-camp «Україна – це Європа» (організатори Земелько І.С., Воронянська В.І., заступники директора з НВР) з метою підвищення рівня обізнаності учнів з питань ЄС, поширення знань щодо європейських цінностей та розвитку комунікативних компетентностей учнів

У заході взяли участь учні 9-10-х класів ЗНЗ міста. Формат зустрічі передбачав роботу у змінних локаціях:  «Євроринг» - вікторина знавців історії та діяльності ЄС, складання спільної промови на тему: «Ми-європейське майбутнє України», створення постерів «Україна і ЄС: спільні цінності».
На завершення заходу учасники представляли результати роботи в локаціях та отримали сертифікати про участь.
 

Наталія Горпинченко,  методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753