Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Хай палають на небі стожари!

12 - 16 травня учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» взяли участь у ІІ Обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проходила на базі Полтавського оздоровчого дитячого центру «Маяк» в селі Головач. Участь у заході взяли 310 джур-козаків – переможців районних і міських етапів. Команда «Стожари» показали високі результати, сильний командний дух, справжній патріотизм та любов до своєї країни.

Рій взяв участь у різних випробуваннях, а саме в програмі гри були силові змагання з перетягування линви, долання смуги перешкод, стрільба з пневматичної зброї, проведення рятувальних робіт, конкурс на знання історії України та козацтва, конкурс «Добре діло», творчо-мистецький звіт художньої самодіяльності та інші, не менш цікаві заходи. 

Учні отримали багато позитивних емоцій, відпочили від навчання, мали змогу насолодитися чудовими краєвидами, сосновим лісом, річкою, отримали заряд адреналіну та зустріли нових друзів.

Карина Педько

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

За тиждень: 142

За місяць: 1718

Всього: 16961