Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

«Майбутнє твориться сьогодні»

15 травня 2015 року заступники директора з НВР Полтавської гімназії №13 Коваль Надія Анатоліївна та Крайнєва  Тетяна Василівна  у рамках співпраці між Полтавською гімназією №13 та Кременчуцьким ліцеєм для обдарованих дітей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі  ім. А.С. Макаренка відвідали  урочисту церемонію нагородження  переможців олімпіад, інтелектуальних конкурсів, спортивних та творчих змагань   «Гордість коледжу-2017», яке проходило під гаслом «Майбутнє твориться сьогодні».

Це було свято   ліцеїстів, студентів, викладачів, яке підсумовує досягнення на освітянській ниві за 2016-2017 навчальний рік. Як випускниця цього  закладу, Коваль Надія Анатоліївна нагороджувала призерів Всеукраїнських олімпіад  у номінації «Крок до успіху».  

Представники  Полтавської гімназії №13 домовились про тісну подальшу співпрацю   та обговорили подальші робочі зустрічі з представниками Кременчуцького ліцею для обдарованих дітей «Політ»  із директором коледжу І.В. Гальченком та заступником директора з НВР ліцею Крупіною Л.В.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753