Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

«Майбутнє твориться сьогодні»

15 травня 2015 року заступники директора з НВР Полтавської гімназії №13 Коваль Надія Анатоліївна та Крайнєва  Тетяна Василівна  у рамках співпраці між Полтавською гімназією №13 та Кременчуцьким ліцеєм для обдарованих дітей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі  ім. А.С. Макаренка відвідали  урочисту церемонію нагородження  переможців олімпіад, інтелектуальних конкурсів, спортивних та творчих змагань   «Гордість коледжу-2017», яке проходило під гаслом «Майбутнє твориться сьогодні».

Це було свято   ліцеїстів, студентів, викладачів, яке підсумовує досягнення на освітянській ниві за 2016-2017 навчальний рік. Як випускниця цього  закладу, Коваль Надія Анатоліївна нагороджувала призерів Всеукраїнських олімпіад  у номінації «Крок до успіху».  

Представники  Полтавської гімназії №13 домовились про тісну подальшу співпрацю   та обговорили подальші робочі зустрічі з представниками Кременчуцького ліцею для обдарованих дітей «Політ»  із директором коледжу І.В. Гальченком та заступником директора з НВР ліцею Крупіною Л.В.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

За тиждень: 142

За місяць: 1718

Всього: 16961