Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Волонтери з громадської організації «Вільні люди» та бійці АТО завітали до ЗШ № 29

13 травня до ЗШ № 29 завітали волонтери з громадської організації «Вільні люди» та бійці АТО, які приїхали на ротацію. Гості провели теплі зустрічі зі школярами, подякували учням та вчителям за моральну підтримку, а для шкільного музею передали прапор, гравюру табору «Патріот» з Краматорська, а також ікону із зображенням Божої Матері, виконану власноруч одним із воїнів на дощечках ящика з-під снарядів.

Особливо вразив візит цих мужніх людей молодших школярів, які щиро бажали бійцям, щоб війна швидше закінчилася й усі повернулися живими до своїх сімей. А директор школи Орловський М.І. запросив воїнів АТО на урок історії в 11-А клас, аби учасники бойових дій, які провели багато часу під ворожими обстрілами, пояснили випускникам причини війни на Донбасі. Такі зустрічі сприяють вихованню патріотизму підростаючого покоління. 

На прохання воїнів розпочато акцію по збору старих речей для виготовлення літніх маскувальних сіток. Просимо долучитися всіх охочих. Пункт прийому – каб. №309 (Таран Тетяна Володимирівна).

Шуліка О.С., вчитель інформатики ПЗШ №29

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753