Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Стартував перший турнір з футболу серед школярів

Офіційно стартував перший турнір з футболу серед школярів, присвячений 20-річчю завоювання полтавським клубом бронзових нагород та Дню захисту дітей. Цього тижня у кожного з 240 учасників (а це 20 команд зі шкіл міста) буде унікальна можливість випробувати у грі один з найкращих футбольних газонів в Україні та Європі. Поле для них ретельно готувала команда агрономів «Ворскли». Ще вчора тут грали матч Ліги Парі-Матч, а сьогодні вже свої сили та футбольну вдачу випробовують учасники турніру.

На відкриття турніру завітали Олег Лисак, віце-президент футбольного клубу «Ворскла» та Василь Сачко, головний тренер «Ворскли». Вони і виконали почесне право оголосити турнір відкритим.  

–  Я думаю, що ми, як мінімум здійснили маленьку мрію кожного з цих дітей, які грають у нас на стадіоні зараз, – розповів журналістам Олег Лисак. – Оце найголовніше. Сподіваємося їх побачити на іграх основного складу «Ворскли». Все це робиться від душі, від щирого серця. Хочеться, щоб все було добре і в клубі і в цілому в Україні. 
Нагадаємо, що фінальні ігри турніру пройдуть 18 травня. Того ж дня, о 14:30, відбудеться закриття турніру. Там, окрім великої кількості подарунків, у кожної з команд-учасниць буде можливість сфотографуватися з основним складом «Ворскли» поспілкуватися з футболістами та тренерами, отримати постер на згадку, а також безліч інших подарунків від футбольного клубу «Ворскла» та поважних спонсорів: розважального комплексу «Ігроленд», освіжаючого спонсору турніру компанії IDS Group та її бренду «Моршинська», лимонадного партнера турніру торгівельної марки «Полтава». Також, в координації змагань усіляко сприяло управління освіти Полтавського міськвиконкому.

Юлія Третинник, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753