Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Групове управлінське консультування

12 травня 2017 року  працівниками центру практичної психології і соціальної роботи ММК було проведено групове управлінське консультування за результатами моніторингів     рівня психологічної компетентності керівників , педагогів; ефективності діяльності працівників психологічної служби у режимі онлайн-тестування керівників /2016 р./; доступності та якості психологічних і соціально-педагогічних послуг, рівня психологічної компетентності, професійних установок педагогів, у т.ч. представників адміністрацій, керівників /2016-2017р.р./.До участі у консультуванні було запрошено керівниківЗНЗ №№ 12,16,20,25, 30,40; практичних психологів та соціальних педагогівцих закладів.

Захід ініційовано працівниками Центру з метою реалізації практики підвищення рівня психологічної компетентності всіх учасників навчально-виховного процесу, зокрема керівників закладів освіти, налагодження ефективної взаємодії між керівництвом та працівниками психологічної служби у вирішенні актуальних для школи проблем.
Присутні мали змогу долучитися до аналізу даних моніторингу, співставити показники, розширити діапазон можливих управлінських кроків щодо покращення ситуації в закладі, створенню комфортного освітнього середовища, сприятливого мікроклімату.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології
і соціальної роботи

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753