Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

У гімназії № 13 відбувся звітний концерт гуртків художньо-естетичного напрямку

Ви полюбляєте танцювати? А співати? А бути на сцені в центрі уваги? Якщо  так , то Полтавська гімназія №13 запрошує своїх учнів вступити до бюджетних гуртків художньо-естетичного напрямку, щоб розкрити в собі талант, стати всебічно розвиненою особистістю, побороти страх перед сценою, дарувати глядачам радість та насолоджуватися життям. 12 травня в актовій залі гімназії відбувся звітній концерт гуртків «Криниченька» (керівник Карпенко К.В.), «Дівочий спів енд Валентин» (керівник Преображенська Н. В.), «Вокальний спів» (керівник Нестеренко А.С.), театрального гуртка «Маска» (керівник Манюненко В.П.).

Протягом години вихованці демонстрували свою майстерність, здобуту  на заняттях гуртка. Пісні, танці, театральна постанова не залишили жодного глядача байдужим. Учні 5-7 класів, учителі, батьки із задоволенням спостерігали за тим, що відбувалося на сцені.
Приємні враження отримали одночасно виступаючі та глядачі. І наостанок виступ директора Орловської Н.В., яка подякувала дітям та  викладачам за проведену роботу, дала напуття для подальшого вдосконалення майстерності й звернулася до присутніх учнів, щоб   вони не були осторонь, а теж розвивали в собі талант.
Тож  сподіваємося, що в стінах нашої рідної гімназії ще не раз пролунає: «Віват талант»!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753