Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Продовжуються дні цивільного захисту в навчальних закладах міста

Продовжуються дні цивільного захисту в навчальних закладах міста. 11 травня 2017 року було проведено День ЦЗ в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені № 34". Це  і конкурс малюнків серед учнів 1-4-х класів, вікторини, змагання, естафети серед учнів 5-11-х класів. Проведено також виховні години, уроки ЦЗ. У шкільній бібліотеці організовано виставку тематичної літератури "Надзвичайні ситуації. Профілактика небезпеки".

Справжньою родзинкою Дня ЦЗ став показовий виступ представників пожежної частини№ 1 Шевченківського району. Учні змогли на практиці пересвідчитися як працює пожежний брансбойт. На загальношкільній лінійці підведено підсумки Дня ЦЗ, переможців конкурсів, змагань та естафет нагороджено подяками і грамотами.

Програма Дня цивільного захисту в Полтавській гімназії  "Здоров'я" №14, який відбувся цього ж дня,  була також цікавою та насиченою: тематичні години спілкування ("Небезпечні знахідки" (1-4 класи); "Відпрацювання повідомлення про небезпечні ситуації (пожежа, витік газу, землетрус, повінь) "(5 класи); "Правила безпечної поведінки у школі, вдома, надворі, у натовпі (наслідки небезпечних ситуацій)". Виконання проектів, 6-7 класи; "Екологічні проблеми світу, України, Полтавщини. Захисти проектів щодо вирішення екологічних проблем"(8-9  класи) ; "Природні та техногенні фактори, що ініціюють надзвичайні ситуації на Полтавщині. Презентація учнівських робіт"  10-11  класи. 

Проведено конкурс малюнків на асфальті для 4-6 класів «Безпечний світ очима дітей", організовано виставку стіннівок «Врятуй планету» (7-11). Пізнавальними були зустрічі з фахівцями цивільного захисту для 1-11 класів, протипожежної безпеки для 3-4 класів. Представники СБУ провели  показове практичне заняття  по знешкодженню небезпечної знахідки, яку вони шукали разом із собакою у будівлі гімназії.   Агітбригада 6-А  класу розповіла про небезпеку від невідомих предметів, а екологічна бригада "Квітка надії"- про небезпеку від забруднення природи людиною.
Завершальним етапом стала евакуація учнів та персоналу школи.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 53

За тиждень: 142

За місяць: 1718

Всього: 16961