Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Робота методичного майданчика на завершенні

У травні  відбулося заключне  засідання  методичного майданчика молодого вчителя математики на базі гімназії №6 (керівник Шамшева Н.А.).  Вчителі впродовж минулого року вчилися у свого керівника Наталії Андріївни  «мудростям вчителя математики».  На заключному занятті ділилися  власним досвідом Дмитрієнко Милослава Юріївна (ЗНЗ №2) та Маник Сергій Сергійович (ЗНЗ №32).

Вони провели урок-закріплення здобутих знань у 5 класі  з теми  «Середнє арифметичне». Педагоги вдало організували актуалізацію опорних знань, використавши ігрову форму роботи «Вірю-не вірю», групову форму роботи на етапі розв’язування задач.

Милослава Юріївна продемонструвала власну систему оцінювання знань, яка є дуже вдалою для дітей такого віку, стимулює і заохочує учнів здобувати нові знання.
Молоді вчителі, які були присутні на засіданні, на початку уроку отримали схему аналізу уроку, а потім провели  його детальний аналіз, поділилися власним досвідом, висловили власні пропозиції щодо організувації подібного уроку.


 Лідія Семено,  методист ММК, Наталія Шамшева, керівник групи

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 486

За місяць: 1916

Всього: 14960