Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

«Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»

Діти – наші посланці у майбутнє, народжені для збереження колосального досвіду батьків та побудови кращого життя. Кожне маля неповторне, воно – як цілий всесвіт, у якому існує безмежжя варіантів для власного прояву. Найталановитіші учні полтавських шкіл  долучилися до проекту «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»(друге видання), організований творчим колективом ВЦ «Перлина». Дана книга – це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей, це ода нетлінному духу творчості, яким пронизано життя кожної сміливої та незалежної людини.

Усі учасники нагороджені дипломами за активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України, роботи учениць 4-А класу Полтавської гімназії № 13 Ігнашової Анастасії та Шашової Анастасії увійшли до збірки «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти».

Також  активну участь у проекті взяли учні ЗШ № 12 Сапсай Євгеній, Сарафанова Анастасія, Щербань Владислав, Самцова Софія, Горбунов Ігор. Кожний з них є неповторною та оригінальною особистістю, яка розкрила свій потенціал для всієї України, для своїх друзів, учителів та батьків.

 Бажаємо усім подальших творчих злетів, успіхів та нових перемог!

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 10

За місяць: 2839

Всього: 55093

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: