Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

23 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

«Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»

Діти – наші посланці у майбутнє, народжені для збереження колосального досвіду батьків та побудови кращого життя. Кожне маля неповторне, воно – як цілий всесвіт, у якому існує безмежжя варіантів для власного прояву. Найталановитіші учні полтавських шкіл  долучилися до проекту «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»(друге видання), організований творчим колективом ВЦ «Перлина». Дана книга – це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей, це ода нетлінному духу творчості, яким пронизано життя кожної сміливої та незалежної людини.

Усі учасники нагороджені дипломами за активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України, роботи учениць 4-А класу Полтавської гімназії № 13 Ігнашової Анастасії та Шашової Анастасії увійшли до збірки «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти».

Також  активну участь у проекті взяли учні ЗШ № 12 Сапсай Євгеній, Сарафанова Анастасія, Щербань Владислав, Самцова Софія, Горбунов Ігор. Кожний з них є неповторною та оригінальною особистістю, яка розкрила свій потенціал для всієї України, для своїх друзів, учителів та батьків.

 Бажаємо усім подальших творчих злетів, успіхів та нових перемог!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 10

За тиждень: 279

За місяць: 1709

Всього: 14753