Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

До уваги батьків!

Управління освіти повідомляє, що, у зв’язку з проведенням реставрації приміщення Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області», позитивно вирішено питання щодо організації навчально-виховного процесу учнів даної школи з 1 вересня 2017 року, а саме: - учні 1-4 класів будуть навчатися в приміщенні СЗШ № 3; - учні 5-8 класів будуть навчатися в приміщенні ЗОШ № 28; - учні 9-11 класів будуть навчатися у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко. При цьому повідомляємо, що як учні СЗШ №3, так і ЗОШ №28 будуть навчатися в 1-у зміну.

Новини

«Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»

Діти – наші посланці у майбутнє, народжені для збереження колосального досвіду батьків та побудови кращого життя. Кожне маля неповторне, воно – як цілий всесвіт, у якому існує безмежжя варіантів для власного прояву. Найталановитіші учні полтавських шкіл  долучилися до проекту «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»(друге видання), організований творчим колективом ВЦ «Перлина». Дана книга – це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей, це ода нетлінному духу творчості, яким пронизано життя кожної сміливої та незалежної людини.

Усі учасники нагороджені дипломами за активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього України, роботи учениць 4-А класу Полтавської гімназії № 13 Ігнашової Анастасії та Шашової Анастасії увійшли до збірки «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти».

Також  активну участь у проекті взяли учні ЗШ № 12 Сапсай Євгеній, Сарафанова Анастасія, Щербань Владислав, Самцова Софія, Горбунов Ігор. Кожний з них є неповторною та оригінальною особистістю, яка розкрила свій потенціал для всієї України, для своїх друзів, учителів та батьків.

 Бажаємо усім подальших творчих злетів, успіхів та нових перемог!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 37

За тиждень: 321

За місяць: 1645

Всього: 20182