Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Історія одного подвигу

Друга світова війна залишила слід у кожній українській родині. Спогади учасників та очевидців подій, переказані з покоління в покоління, – це наша історична пам'ять, це правдива картина війни. Учні комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги" в рамках шкільного проекту «Історія одного подвигу» мали можливість поділитися сімейними історіями прадідів - героїв Другої світової.

9 травня ці портрети з гордістю пронесли головними вулицями Полтави правнучки героїв. Очолив ходу портрет Бориса Серги - героя-підпільника, учасника групи «Нескорена Полтавчанка», ім’я якого почесно носить  ЗШ № 20.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 47

За тиждень: 487

За місяць: 1917

Всього: 14961