Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

ЗШ № 35 - переможець загальноміського змагання по збору вторинної сировини "Чисто Так!"

Переможцем у загальноміському змаганні по збору вторинної сировини "Чисто Так!" другий раз поспіль  став екологічний загін Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №35 Полтавскої міської ради Полтавскої обасті». Спільними зусиллями школярам вдалося зібрати 502 кг макулатури і 81 кг ПЕТ. Згідно розрахунків, це означає, що на одного учня припадає 5,6 кг зібраної вторсировини. 29 квітня, під час Чисто Фесту “Сади” відбулося вручення сертифікатів усім учасникам, а також нагородження переможця, де загін ЗОШ №35  отримав головний приз конкурсу - сертифікат на отримання контейнерів для сортування відходів у навчальному закладі.

Протягом місяця, з 20 по 21 квітня, 12 полтавських шкіл брали участь у загальноміському змаганні по збору вторинної сировини «ЧистоТак!». Акція  була проведена в рамках проекту “Майстерня Міста” за ініціативи ГО “Еколтава” спільно з КО “Інститут розвитку міста” та Управлінням освіти Полтавського міськвиконкому Полтавської міської ради.  «Чисто Так!»- це конкурс між школами, у якому перемагає той навчальний заклад, який назбирає найбільше (за вагою) пластикових пляшок і макулатури відповідно до кількості учнів.
У школярів лишились чудові враження від змагання. Адже не може не радувати усвідомлення того, що ти робиш таку потрібну і важливу справу: зменшуєш  кількість сміття, яке потрапляє на сміттєзвалища. А значить довкілля стає чистішим.

Юлія Пітель, вчитель фізики Полтавської ЗОШ №35

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 168

За тиждень: 374

За місяць: 3108

Всього: 50808

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання