Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

У Полтавській гімназії № 13 відкрито музей декоративно-ужиткового мистецтва

Бути гідними історії своєї нації, знати, що вона – це не далеке минуле, а біографія народу, його жива душа, допомагає школярам Полтавської гімназії № 13 музей декоративно-ужиткового мистецтва, який було нещодавно відкрито в кабінеті № 50. 28 квітня учні початкової школи мали змогу переглянути експозиції музею, де були представлені роботи батьків, учнів, учителів гімназії.

Окрасою експозиції є зразки українського народного вбрання, де в єдиному художньому ансамблі поєдналися мистецтво крою, ткання, вишивки. Також у музеї представлені керамічний і дерев’яний посуд, декоративні панно, знаряддя праці, вироби в техніках канзаші, бісероплетіння, квілінг та батик. Вражає колекція старовинних вишитих рушників. Прекрасним доповненням експозиції музею є твори живопису та графіки майбутніх художників.

Скільки уваги, щирого тепла відчули ми, переступивши поріг цього музею, де нас радісно зустріли екскурсоводи - учні старших класів на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Бойченко Л.А.

Діти залишилися задоволеними та мріяли, що одного разу їхні роботи також будуть представлені на виставці.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 486

За місяць: 1916

Всього: 14960