Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

На шляху до відкритості: створена Міська батьківська рада

27 квітня 2017 року на базі Полтавського  міського багатопрофільного ліцей №1 ім. І.П. Котляревського відбулися Установчі збори Міської батьківської ради, у роботі яких взяли участь 90 представників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Наталія Дорохова, начальник управління освіти, вітаючи  батьківську громаду, підкреслила важливість налагодження співпраці між усіма учасниками навчально-виховного процесу, а також партнерства між учителем, учнем і батьками. Особливо актуально це звучить у контексті завдань «Нової української школи». 

Наталія Григорівна ознайомила батьків зі здобутками освіти міста й перспективами розвитку, актуальними питаннями, для вирішення яких потрібно докласти спільних зусиль.
Під час Установчих зборів було обрано актив Міської батьківської ради, до складу якого увійшло 19 осіб – представників садочків, шкіл і позашкілля. 
Головою Міської батьківської ради був обраний Сердюк Віктор Володимирович (загальноосвітня школа №34), який окреслив власне бачення напрямків роботи Міської батьківської ради і подякував за висловлену йому довіру.
Також Установчі збори затвердили Положення про Міську батьківську раду, яке регламентуватиме її діяльність.

Управління освіти

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 47

За тиждень: 487

За місяць: 1917

Всього: 14961