Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Дні цивільного захисту в навчальних закладах міста

У навчальних закладах міста протягом тижня проходили Дні цивільного заходу,  метою яких було практичне відпрацювання заходів щодо захисту учнів та працівників закладу від надзвичайних ситуацій. Були проведені вікторини з питань  цивільного захисту, моделювання ситуації евакуації працівників школи, екскурсії на постійно-діючу пожежно-технічну виставку Головного управління міністерства надзвичайних ситуацій України в Полтавській області та до пожежної частини, бесіди, відкриті уроки тощо.

24 квітня учні ЗШ № 28 зустрілися із Пищидою О.І., підполковником, учасником бойових дій в Афганістані, начальником штабу цивільного захисту ПНПУ м.Г.Короленко; з представниками  ДСНС України, стали учасниками демонстрації роботи підрозділу ДПРЧ №1.
У СЗШ  №3 25 квітня  в рамках проведення Дня цивільного захисту відбулися інтегровані уроки з предмету «Захист Вітчизни», основ здоров’я та музичного мистецтва; «Основи здоров’я» та англійської мови, «Захист Вітчизни» та німецької мови, виховний захід «Техногенні катастрофи: Японія і Україна – біль у серці» ; інтерактивний інструктаж «Безпека велосипедиста» для учнів 5-6 класів та віртуальна екскурсія для учнів 10 класу до музею Чорнобильської катастрофи - м. Київ.

28 квітня  проводився День ЦЗ у Полтавській  гімназії №13. Практичне заняття для учнів 6-А класу  «Надання долікарської медичної допомоги при втраті свідомості, зупинці серця, потрапляння сторонніх предметів до легень та інше»  провели  інструктори Полтавського обласного центру ЕМД та МК. Для учнів   10-х класів проведено   урок  «Евакуація до бомбосховища. Засоби індивідуального захисту». Під кінець останнього уроку була  змодельована ситуація евакуації працівників та учнів гімназії  «Будівлю заміновано».

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 201

За місяць: 965

Всього: 18064