Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

День дівчат в ІТ

З вересеня 2016 року на базі ЗШ № 28 (інструктор - Наталія Саркісова, методист ММК, учитель інформатики) та гімназії № 32 (інструктор Світлана Пилюк, методист ЦОІТ ММК, учитель інформатики) для учнів відкрито мережеву академію CISCO. Учням надалася можливість отримання якісних та грунтовних знань з ІТ технологій, складання іспитів та отримання сертифікатів щодо проходження курсів у формі дистанційного навчання, доступ до ресурсів академії. Також вони  отримали можливість долучатися до основних подій  мережевої академії. Одна з таких, присвячена міжнародному Дню дівчат в ІТ,  відбулася 27 квітня на базі ЗШ № 28 та гімназії № 32.

Живе спілкування (онлайн-вебінар) з успішними жінками, які побудували кар’єру в різних сферах ІТ, поділилися своїми порадами, розказали, чому вони обрали ІТ, як навчались і як будували кар’єру стало ще одним підтвердженням правильного вибору учнів щодо вибору навчання в мережевій академії CISCO. Усі учасники вебінару ознайомились з матеріалами курсу “Вступ до Internet of Everything”, взяли участь у вікторині, яка    присвячена сучасним напрямкам розвитку Інтернету.

Світлана Пилюк, методист ЦОІТ ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 47

За тиждень: 487

За місяць: 1917

Всього: 14961