Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Обласний семінар-тренінг «Поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії»

26.04.2017 року на базі Полтавської гімназії №32 для вчителів історії розпочався дводенний обласний семінар-тренінг «Поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії». Захід у Полтаві організовано ПОІППО ім. М.В.Остроградського (методист Міщенко І.О.) та міським методичним кабінетом (методист Горпинченко Н.А.), Українським центром вивчення історії Голокосту в рамках проекту в сфері протидії антисемітизму, ромофобії, упередження та ворожнечі за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Проведення семінару стало можливим завдяки підтримці німецької Фундації «Пам'ять, Відповідальність, Майбутнє» («Stiftung, Erinnerung, Verantwortung, Zukunkft»).

В ході першого дня було проведено практикуми «Ідентичність, стереотипи, упередження», «Вплив стереотипів та упереджень на повсякдення. Різні аспекти проблем» та «Нетерпимість до євреїв, її форми та видозміни. Історичні та сучасні аспекти антисемітизму як вид ксенофобії», а також прослухано лекції «Хто такі євреї? Історія та культура євреїв України. Стосунки єврейської громади з іншими народами» та «Друга світова війна, Голокост, геноцид ромів».

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 486

За місяць: 1916

Всього: 14960