Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Найкращі інтереси дитини та технологія оцінки її потреб

26 квітня 2017 року у актовій залі ММК відбувся тренінг для працівників психологічної служби міста на тему: «Технологія оцінки потреб дитини як механізм соціально-педагогічного патронажу в найкращих інтересах дитини» (перша частина). Навчання було ініційовано центром практичної психології і соціальної роботи ММК з метою підвищення рівня ефективності соціально-педагогічного патронажу дитини з сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах, оптимізації діяльності працівників психологічної служби міста з питань захистунайкращих інтересів дитини.

Ведуча заходу,Хорошева Тетяна Вікторівна, методист центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО імені М.В.Остроградського, ознайомила учасників тренінгу з технологією оцінки потреб дитини, що є сучасним, європейським підходом до соціально-педагогічного патронажу дитини та сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

Нею було також організовано змістовне практичне опрацювання методичного забезпечення: тренінгові вправи, мозковий штурм, робота у мікрогрупах, перегляд та аналіз відеофільму.
Враховуючи важливість та актуальність теми заходу, участь соціальних педагогів у ньому була вкрай необхідною та корисною. Зважаючи на відсутність соціального педагога у деяких закладахосвіти, Центр запросив до участі також практичних психологів ЗНЗ № 4, 34, НВК №16, 36. Дякуємо керівникам цих закладів, а також ЗНЗ №№ 7,10,11,12,15,19,20,22,26,29,38, вечірній школі № 1, СШ № 3, гімназії №№ 6,13,14,32, СНВК №№ 3, соціальні педагоги яких стали активними учасниками тренінгу, за розуміння та підтримку психологічної служби міста у реалізації її завдань.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології
і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 201

За місяць: 965

Всього: 18064