Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Ліцеїсти здолали Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

З 21.04.2017  по 24.04.2017 р. у Києві відбувався IIІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у відділеннях історії і мовознавства. Вітаємо Аміну Сидоренко, ученицю групи ІП-33 (10 клас) ліцею № 1, та її керівника, заступника директора з НВР, вчителя історії Московченко Н.О., з перемогою - ІІІ місцем на IIІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України!п

Учасники конкурсних змагань в непростій боротьбі на двох попередніх етапах, де було близько 100 претендентів на одне місце у фіналі, все-таки вибороли право представляти свої наукові дослідження і підтверджувати високий рівень знань у контрольних роботах з базової дисципліни.
Сидоренко Аміна, учениця групи ІП-33 (10 клас), разом із керівником, заступником директора з НВР, вчителем історії Московченко Н.О., представили дослідження на тему:«Орнаментація катакомбної культури: спроба експериментального вивчення» (відділення археологія). Спільна робота вчителя та обдарованої учениці отримала гідне визнання. Аміна посіла ІІІ місце на IIІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.
Ліцейна родина пишається перемогою Сидоренко Аміни та бажаємо подальших наукових звершень!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 486

За місяць: 1916

Всього: 14960