Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Ліхтарик як дороговказ демократичних змін …

21 квітня 2017 року в Полтавській загальноосвітній школі №5  рівно рік назад, за випадком долі, день-в-день, пройшла перша майстерня демократичних змін. Сьогодні ж оцінювали результати роботи в проекті! Зміни на краще відбулися в усіх стандартах визначених інструментом розвитку школи. Наші тренери, Залужний Андрій та Сухецька Ярина впродовж цього року активно забезпечували супровід шкільних ініціатив. Найкращими своїми успіхами ділилися ми не лише з громадою  м. Полтави, але й мешканцями Полтавської області, а також через мережу Фейсбук з усією Україною та за її межами.

Позитивні зміни описані в добрих практиках проекту «Демократична школа» увійшли до конкурсної роботи на кращу правоосвітницьку та правовиховну роботу серед навчально-виховних закладів м. Полтави, де наша школа отримала призове місце. А волонтерський загін «Небайдуже серце», створений за поштовхом проекту, посів  І місце в міському конкурсі проектів «Зробимо світ кращим». Офіційно укладені  угоди про співпрацю покращили партнерські стосунки між школою та організаціями і установами, що потрапляють в «мішень співпраці».

Впровадження в навчально-виховний процес предметів з ОДГ/ОПЛ дали можливість розширити знання з демократії та прав людини.
Проводячи самооцінку школи, представники груп: громада, вчителі, учні, батьки  мали велике задоволення від досягнених  успіхів  участі в проекті.
Вирішили: не зупинятися на досягненому! Рух у цьому напрямку вимагає чітко окресленого пункту відправлення та постійної самооцінки. Тому що демократія – це процес, а не ціль! Це дорога, якою школа крокує свідомо – крок за кроком, сприяючи процесам демократизації.

Тетяна Штепа, педагог організатор, ЗОШ №5

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 486

За місяць: 1916

Всього: 14960