Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Учні гімназії "Здоров'я" №14 відвідали фотовиставку світлин наших захисників "Якби не війна"

Учні Полтавської гімназії "Здоров'я" №14 завжди небайдужі до соціальних проектів. Але унікальна фотовиставка світлин наших захисників "Якби не війна"  20 квітня у Краєзнавчому музеї  вразила їх найбільше. Якби не війна" - ми б ніколи не дізнались – наскільки сильна і непереможна наша нація. Екскурсію фотовиставкою для учнів провела волонтер громадської організації "Є свідомі" Олена. Вона розповіла,  що виставка являє собою галерею світлин, які представлені окремими блоками.

Перший присвячений коханню бійців АТО, волонтерів. У ньому історії 12 пар, які зустрілися до війни або познайомились під час неї. Другий блок – фото дівчат та жінок, які захищають Україну на рівні з чоловіками. Третій присвячений воїнам із надзвичайними професіями, які пішли добровольцями на фронт. Решта блоків – світлини героїв з мамами, фото наймолодших учасників АТО, фото легіонерів – громадян інших країн, що стали на захист України від російської навали. Ці люди зображені на фото прапорів їх рідних держав. Ще два блоки – історії невідомих героїв із 24 областей країни та Криму, і 25 світлин (по одному герою з кожної області) воїнів, що загинули під час бойових дій.
146 Героїв, 122 історії, 8 блоків волонтерського фотопроекту "Якби не війна" – це історії життя 97 "звичайних" людей, які живуть серед нас. І про життя 25 янголів, які спостерігають за нами з небес. Ми повинні знати наших герїв в обличчя.

"Якби не війна" - ми б ніколи не дізнались – наскільки мужні і войовничі українці.
"Якби не війна" - ми б ніколи не дізнались – як багато тих, для кого Україна – не просто місце проживання", –  розповідають автори на сторінці проекту в соцмережі.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 36

За тиждень: 303

За місяць: 1067

Всього: 18166