Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Засідання міських методичних об’єднань практичних психологів

19 квітня 2017 року, напередодні професійного свята психологів України,  на базі міського методичного кабінету відбулося чергове спільне засідання міських методичних об’єднань практичних психологів. Працівниками центру практичної психології і соціальної роботи ММК було  поінформовано присутніх щодо актуальних питань реформування структури психологічної служби системи освіти України, зокрема, вірогідних змін у звітній річній документації, анонсовано можливості участі у дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня з теми: «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті».

Практичні психологи, що протягом другого півріччя 2016-2017 н.р. були членами робочої групи працівників психологічної служби в рамках реалізації спільного науково-дослідного проекту з проблеми вивчення соціально-психологічних чинників навчання та виховання учнів, отримали подяки кафедри психології ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Проект під керівництвом Седих Кіри Валеріївни, доктора психологічних наук, завідувача кафедри психології ПНПУ імені В.Г.Короленка, реалізується спільно психологічною службою міста та кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Працівники, що брали участь у психолого-педагогічній практиці слухачів курсів підвищення кваліфікації на базі своїх навчальних закладів, проводили майстер-класи у рамках конференцій з обміну досвідом, отримали подяки ПОІППО за організацію та високий професіоналізм при проведенні цих заходів, поширення кращих практик психологічного забезпечення навчально-виховного процесу у післядипломній освіті.

За ініціативи центру практичної психології і соціальної роботи ММК вчергове найактивніші психологи освіти міста отримали сертифікати, що засвідчують систематичну участь у основних організаційних формах методичної роботи, що проводить Центр.

Присутні на засіданні переглянули відео, що нагадало основні заходи, що були ініційовані Центром у другому півріччі навчального року.

Практичні психологи та соціальні педагоги відвідали також Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Змістовну, традиційно цікаву екскурсію для бажаючих провела Алла Тимошенко, завідувач відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського художнього музею

Креативний підхід до організації передсвяткових зустрічей працівників психологічної служби міста Полтави сприяє згуртуванню їх учасників, надихає на нові впевнені кроки до самовдосконалення та зростання якості психологічних послуг.

З Всеукраїнським Днем психолога Вас, шановні колеги! Миру, любові, гармонії Вам, творчості, успіхів, натхнення примножувати в цьому Світі Добро!

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології

 і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 36

За тиждень: 303

За місяць: 1067

Всього: 18166