Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Засідання міського методичного об’єднання соціальних педагогів

19 квітня 2017 року працівниками центру практичної психології і соціальної роботи ММК було проведено чергове засідання міського методичного об’єднання соціальних педагогів. Захід відбувся на базі міського методичного кабінету. Ніна Подолян, методист Центру, провела аналіз виконання працівниками психологічної служби м. Полтава державних соціальних програм. Вона також поінформувала присутніх щодо актуальних питань реформування структури психологічної служби системи освіти України, зокрема, вірогідних змін у звітній річній документації.

Було анонсовано можливості участі у дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня з теми: «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті», а також проведення тренінгу «Технологія оцінки потреб дитини як механізм соціально-педагогічного патронажу в найкращих інтересах дитини» 26 квітня 2017 року на базі ММК.

Соціальні педагоги, що протягом другого півріччя 2016-2017 н.р. були членами робочої групи працівників психологічної служби в рамках реалізації спільного науково-дослідного проекту з проблеми вивчення соціально-психологічних чинників навчання та виховання учнів, отримали подяки кафедри психології ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Проект під керівництвом Седих Кіри Валеріївни, доктора психологічних наук, завідувача кафедри психології ПНПУ імені В.Г.Короленка, реалізується спільно психологічною службою міста та кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

Працівниками Центру було проведено вивчення професійних очікувань соціальних педагогів щодо змісту методичних заходів на 2017-2018 н.р., пропозицій власної участі у їх підготовці та проведенні, які будуть враховані під час планування роботи психологічної служби міста.

Тетяна Горошко, завідувач центру практичної психології

 і соціальної роботи ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 16

За тиждень: 210

За місяць: 974

Всього: 18073