Новини

У Полтавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 пройшли професійу практику носії англійської мови з Великої Британії

З 03.04 по 15.04.2017 року у Полтавській спеціалізованій школі №3 під кервництвом вчителів англійської мови Киричок Л.Д. та Любченко Т.С. проходили практику студенти, майбутні викладачі англійської мови як іноземної, що навчаються в університеті Лідз, який знаходиться в одноїменному місті на півночі Англії. Учні 5-х класів мали чудову нагоду зануритися у мовне середовище та попрактикувати свою англійську з носіями мови. Школярі також спробували себе в ролі гідів і провели екскурсію для гостей визначними місцями Полтави.

Відвідали Галерею мистецтв та музей-садибу І. П. Котляревського, скуштували традиційні українські страви, отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень.  Долучитися до спілкування з іноземними студентами мали змогу всі учні школи, починаючи першокласниками та завершуючи старшокласниками. Діти із задоволенням ділилися українськими звичаями і традиціями, розповідали про особливості святкування Великодня в Україні. Учень 9-А класу Бесарабов Данило порадував гостей грою на бандурі та заспівав українських пісень. Відбулася зустріч студентів з учителями іноземних мов, де у невимушеній обстановці вчителі школи поспілкувалися з майбутніми колегами. Не забули і про розваги, дівчата-студенти відвідали ковзанку та познайомилися з дозвіллям українських школярів. Та ось, як завжди, настала сумна мить прощання, але сподіваємося, що це не остання зустріч. На згадку про себе діти подарували сувеніри, виготовлені своїми руками.

Вовченко О.М.

Вхід на форум

Корисні сайти

Статистика переглядів

Сьогодні: 1

За тиждень: 1010

За місяць: 3013

Всього: 39072

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання