Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

У Полтавській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 пройшли професійу практику носії англійської мови з Великої Британії

З 03.04 по 15.04.2017 року у Полтавській спеціалізованій школі №3 під кервництвом вчителів англійської мови Киричок Л.Д. та Любченко Т.С. проходили практику студенти, майбутні викладачі англійської мови як іноземної, що навчаються в університеті Лідз, який знаходиться в одноїменному місті на півночі Англії. Учні 5-х класів мали чудову нагоду зануритися у мовне середовище та попрактикувати свою англійську з носіями мови. Школярі також спробували себе в ролі гідів і провели екскурсію для гостей визначними місцями Полтави.

Відвідали Галерею мистецтв та музей-садибу І. П. Котляревського, скуштували традиційні українські страви, отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень.  Долучитися до спілкування з іноземними студентами мали змогу всі учні школи, починаючи першокласниками та завершуючи старшокласниками. Діти із задоволенням ділилися українськими звичаями і традиціями, розповідали про особливості святкування Великодня в Україні. Учень 9-А класу Бесарабов Данило порадував гостей грою на бандурі та заспівав українських пісень. Відбулася зустріч студентів з учителями іноземних мов, де у невимушеній обстановці вчителі школи поспілкувалися з майбутніми колегами. Не забули і про розваги, дівчата-студенти відвідали ковзанку та познайомилися з дозвіллям українських школярів. Та ось, як завжди, настала сумна мить прощання, але сподіваємося, що це не остання зустріч. На згадку про себе діти подарували сувеніри, виготовлені своїми руками.

Вовченко О.М.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 71

За тиждень: 71

За місяць: 2032

Всього: 15076