Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Участь учнів ЗНЗ міста у регіональному науково-практичному семінарі «Проектна технологія навчання хімії»

19 квітня 2017 року на  базі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся регіональний науково-практичний семінар «Проектна технологія навчання хімії». На семінарі було представлено 25 учнівських проектів, авторами яких стали 34 учні загальноосвітніх навчальних закладів 12 районів та міст Полтавської області. Проекти розробляли учні та учнівські колективи шкіл та гімназій міста Полтави №4, 11, 13, 14, 20, 21, 27,30, 33, 34. Авторів учнівських проектів урочисто нагородили сертифікатами учасників обласного науково-практичного семінару «Проектна технологія навчання хімії», підписаних ректором ПОІППО В. В. Зелюком. 

Щорічно у семінарі з проектної технології навчання хімії беруть участь учні гімназії №13 міста Полтави на чолі з їхнім науковим керівником, учителем хімії Хурсою Юлією Петрівною. Цього року до уваги конкурсантів та членів організаційного комітету семінару від Полтавської гімназії №13 був представлений проект «Фарбування лляної тканини рослинними барвниками» учениці 11-Б класу Прусової Маріанни (науковий керівник Хурса Ю. П.). 

Учасники семінару здобули нові знання, відшліфували свої вміння та навички, отримали позитивні емоції від спілкування. Юнаки й дівчата мали змогу поділитися враженнями, поспостерігати за проведенням цікавих лабораторних дослідів – «хімічного експериментаріуму». 

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082