Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

«Гімназійна весна 2017»

19 квітня 2017 року у Полтаву несподівано повернулася зимова прохолода. Проте у Полтавській гімназії №13 цього дня, як ніколи, панував піднесений весняний настрій і зігрівало тепло щасливих усмішок, адже настало довгоочікуване свято – День гімназії «Гімназійна весна 2017». У ошатній святково прикрашеній актовій залі зібралися учні, педагоги, батьки та гості гімназії, щоб вшанувати учнів, які протягом навчального року стали її красою, надією і гордістю, а також учителів, які допомагали цим гімназистам на шляху до висот.

Гордість гімназії - це учні, які представляли її на міському, обласному та державному рівнях і здобули чимало перемог, а також ті, хто досяг вершин у творчості, спорті та громадській діяльності. 

З вітальним словом до присутніх у залі звернулася директор гімназії Орловська Наталія Володимирівна, її промову завершив короткий відеозвіт про роботу гімназії за 2016-2017 навчальний рік - "візитка гімназії". Свято нагородження відбувалося під гаслом: «Від успіху в навчанні – до успіху в житті!»

Цього дня на сцені гімназії вшанували 42 переможці ІІ міського та 17 переможців ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських учнівських олімпіад та їх учителів, серед яких Прусова Маріанна (11-Б клас) представляла гімназію на ІV етапі олімпіади з російської мови у м.Києві, та Лукашевич Єлизавета і Коваленко Діана (11-Б клас) – учасниці IV етапу олімпіади з французької мови у м.Херсоні.

Грамотами та дипломами нагородили 20 переможців І міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої Академії Наук, 6 переможців ІІ обласного етапу та їх наукових керівників. Учасниці IV етапу олімпіади з французької мови Лукашевич Єлизаветі побажали успіхів також у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту у секції французька мова, який відбуватиметься 21-24 квітня у м.Києві.

Розділити із радісні емоції із переможцями та їх учителями до гімназії завітали гості із Полтавського університету економіки і торгівлі - завідувач кафедри української та іноземних мов, доктор філологічних наук, професор Бобух Надія Миколаївна і кандидат економічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов Стеценко Володимир Валерійович. Гості теплими словами, щирими побажаннями і подарунками вітали переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН. 

 Зі словами вдячності до адміністрації та педагогів гімназії звернувся Лизенко Андрій Вікторович, батько учениці 8-А класу Лизенко Дарини, яка стала переможницею 4 міських олімпіад (з правознавства, англійської, німецької мов, української мови та літератури), 2 обласних олімпіад (з правознавства – диплом 1 ступеня серед учнів 9 класів і української мови та літератури – диплом 3 ступеня), а також переможницею обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН у секції правознавство (диплом 3 ступеня).

 Подарунками для переможців, педагогів та батьків учнів стали виступи Ставицької Вероніки (6-В клас), Дашевської Дар’ї (8-Б клас), Мамонтової Яни, Мурашко Каріни (8-В клас), негребецької Анжеліки (10-А клас), дівочого співочого колективу, танцювальних колективів «Криниченька» та «Естадес». 

 Без сумніву, «Гімназійна весна 2017» у Полтавській гімназії №13 - це тріумф знань, інтелекту, гордості й таланту!

 Ми впевнені в тому, що у нашій гімназії зростає інтелект і майбутнє української держави! Усі переможці – непересічні особистості, які й надалі поглиблюватимуть знання, прославлятимуть нашу гімназію і надихатимуть інших на нові творчі звершення.

 Не втрачайте ініціативи, запалу, енергії, відданості і наполегливості!

 Нехай серця горять любов`ю до знань і до Батьківщини!

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 120

За місяць: 1706

Всього: 12656