Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

Дружній матч

Ні дощ, ні мокрий сніг не став перешкодою для дружнього футбольного матчу між учнями, вчителями та ліквідаторами  аварії на ЧАЕС, який відбувся у Полтавській гімназії «Здоров’я» №14 18 квітня 2017 року напередодні  31-ї річниці з дня трагедії  на Чорнобильській  атомній електростанції. Вибух 4-го реактора на ЧАЕС міг би стати  останнім днем для України, якби у вогнище  палаючого ядерного кратера не кинулися прип’ятські пожежники і працівники нічної зміни станції, щоб зменшити масштаби катастрофи.

Через кілька годин, їх вражених радіацією, змінили інші. Чоловіки, приборкавши вогонь пекла, пішли у вічність. Їх імена вкарбовані в історію Землі та пам’ять землян.
Наша країна витримала багато війни і горя, витримала і чорнобильське лихо, пересилила його і одужала для нового кращого майбутнього.

Россоха М.М.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 120

За місяць: 1706

Всього: 12656