Пришкільні табори відкрито!

Свято вручення медалей

Новини

Медіаграмотність як компетенція

Міністерство освіти і науки  України та Академія  української преси провели П’яту міжнародну науково-методичну конференцію «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи» 31 березня - 1 квітня 2017 року в м. Києві. Це  освітня платформа ,  яка  дає можливість обмінюватись досвідом  і знайомитись з міжнародними практиками. Аудиторія учасників – близько 200 українських медіа освітян, науковці та працівники мас-медіа, представники органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Проведення конференції зорганізоване   Академією української преси при  підтримці Міжнародного фонду «Відродження» та Програми У-Медіа Інтерньюс Нетворк .

Як зазначила  у  вітальному  слові І. Коберник, радник міністра освіти  і  науки України, медіаграмотність є наскрізною навичкою в  системі Нової української школи. На відкритті  були присутні  Вейн Шарп, директор Інтерньюс в Україні,Євген Бистрицький, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»,Сергій Томіленко, Перший секретар Національної спілки журналістів України, Андрій Куликов, Голова Комісії з журналістської етики, Тетяна Лебедєва, Голова наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України, які  в своїх виступах зупинились на   різних   аспектах медіаосвіти, її впливі  на розбудову  громадянського суспільства в Україні.   
Фокус конференції: медіаосвіта і критичне мислення в школі. Серед основних напрямів роботи конференції: медіаграмотність як життєво необхідна навичка в сучасному соціально-політичному та культурному полі України;медіаосвіта і громадянське суспільство; педагогічні інструменти в часи інформаційних війн; медіаосвіта і медіаграмотність у загальноосвітніх навчальних закладах: практика проблеми, перспективи (початкова та загальна середня освіта). Полтавщину представляли  Муліка К.А., завідувач центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО, гринько В.В., головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи Плтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара . Земелько І.С.,  заступник директора КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» представляла  досвід роботи  школи  на  секції «Організаційні та управлінські моделі медіаосвіти». Матеріали  будуть розміщені на сайті  Академії української преси та в електронній збірці «Практична медіа грамотність: міжнародний досвід та  українські перспективи».
На відкритті  були присутні  Вейн Шарп, директор Інтерньюс в Україні,Євген Бистрицький, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»,Сергій Томіленко, Перший секретар Національної спілки журналістів України, Андрій Куликов, Голова Комісії з журналістської етики, Тетяна Лебедєва, Голова наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», почесний голова Незалежної асоціації телерадіомовників, які  в своїх виступах зупинились на   різних   аспектах медіаосвіти, її впливі  на розбудову  громадянського суспільства в Україні.  
  
Земелько І.С. заступник директора з НВР, КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28»

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 201

За місяць: 965

Всього: 18064