Семінар директорів ЗНЗ

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

«Юний дослідник» - перший крок до МАНу у гімназії № 13

А ви помітили,  як швидко змінилися дитячі «чому?» на інші питання, які ми вже ставимо, у першу чергу,  перед собою. Ви помітили, що ці ж «чому?», на які ми вперто намагаємося відшукати відповідь, стали більшими, глобальнішими, масштабнішими? Спростувавши або ж підтвердивши істину, діти звертаються до нової. Вони віднайдуть у віднайденому, знайдуть у знайденому. Для них немає кордонів між відкритим та невідомим, адже, як казав Бернард Шоу: «Наука завжди виявляється неправа. Вона ніколи не вирішить питання, не поставивши при цьому десятка нових». Підтвердженням цьому став започаткований у Полтавській гімназії №13 у 2017 році конкурс-захист науково-дослідницьких робіт  для учнів початкових класів «Юний дослідник».

Коло дослідницької діяльності дітей виявилося надзвичайно широким: від домашніх улюбленців до незвіданих куточків нашої планети. Школярі вивчали не тільки сучасний світ, а й занурювалися в далеке минуле (історія створення велосипеда та паровоза, час і його вимірювання), аналізували, порівнювали, робили висновки. Учнями були представлені й результати практичної роботи: як дихають рослини, як приготувати мило в домашніх умовах.

Дитячий допитливий розум намагався зрозуміти, чому в людини очі різного кольору, яку роль відіграють числівники в нашому житті.
Тож перед членами журі на чолі з директором гімназії Орловською Наталією Володимирівною була складна задач – визначити переможців. А головне, конкурс довів, що діти гімназії мають чудовий потенціал науково-дослідницької роботи, готові разом зі своїми вчителями йти до нових перемог.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 46

За тиждень: 120

За місяць: 1706

Всього: 12656