Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Нова форма зустрічей молодих вчителів фізики

В рамках роботи методичного майданчика молодого вчителя фізики з’явилася нова форма зустрічей молоді: вчителі дають відкриті уроки для своїх колег. Керівник групи Юдіна Н.В. налаштовує молодь на успіх, допомагає становленню їх як впевнених,креативних вчителів.
В кінці лютого на базі НВК №16 відбулася перша зустріч. Урок провела ОхріменкоАльона Павлівна,яка продемонструвала практичну направленість предмету, уміння зацікавити учнів фізикою. А вже 13 березня відбулося  слідуюче засідання методичного майданчика.

Цього разу тепло зустрічала гостей вечірня школа. Засідання розпочалося з перегляду уроку Базилевич Наталіі Миколаівни, яка продемонструвала високий рівень підготовки, використання різноманітних форм та методів роботи.
Молоді вчителі аналізували урок, долучилися до дискусіі з теми засідання: «Створення сприятливих умов для пошуку власних оригінальних форм та методів у професійній діяльності вчителя».

Лідія Семено, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534