Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Нова форма зустрічей молодих вчителів фізики

В рамках роботи методичного майданчика молодого вчителя фізики з’явилася нова форма зустрічей молоді: вчителі дають відкриті уроки для своїх колег. Керівник групи Юдіна Н.В. налаштовує молодь на успіх, допомагає становленню їх як впевнених,креативних вчителів.
В кінці лютого на базі НВК №16 відбулася перша зустріч. Урок провела ОхріменкоАльона Павлівна,яка продемонструвала практичну направленість предмету, уміння зацікавити учнів фізикою. А вже 13 березня відбулося  слідуюче засідання методичного майданчика.

Цього разу тепло зустрічала гостей вечірня школа. Засідання розпочалося з перегляду уроку Базилевич Наталіі Миколаівни, яка продемонструвала високий рівень підготовки, використання різноманітних форм та методів роботи.
Молоді вчителі аналізували урок, долучилися до дискусіі з теми засідання: «Створення сприятливих умов для пошуку власних оригінальних форм та методів у професійній діяльності вчителя».

Лідія Семено, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 77

За тиждень: 77

За місяць: 2038

Всього: 15082