Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

Нова форма зустрічей молодих вчителів фізики

В рамках роботи методичного майданчика молодого вчителя фізики з’явилася нова форма зустрічей молоді: вчителі дають відкриті уроки для своїх колег. Керівник групи Юдіна Н.В. налаштовує молодь на успіх, допомагає становленню їх як впевнених,креативних вчителів.
В кінці лютого на базі НВК №16 відбулася перша зустріч. Урок провела ОхріменкоАльона Павлівна,яка продемонструвала практичну направленість предмету, уміння зацікавити учнів фізикою. А вже 13 березня відбулося  слідуюче засідання методичного майданчика.

Цього разу тепло зустрічала гостей вечірня школа. Засідання розпочалося з перегляду уроку Базилевич Наталіі Миколаівни, яка продемонструвала високий рівень підготовки, використання різноманітних форм та методів роботи.
Молоді вчителі аналізували урок, долучилися до дискусіі з теми засідання: «Створення сприятливих умов для пошуку власних оригінальних форм та методів у професійній діяльності вчителя».

Лідія Семено, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 35

За тиждень: 109

За місяць: 1695

Всього: 12645