Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

«Завжди йди до своєї цілі!»

Глобальний проект U-Report від ЮНІСЕФ завітав до Полтави. Проект представлений у 34 країнах, в Україні ж стартував у грудні 2015 року. На сьогодні учасниками проекту є понад 28 тисяч молодих небайдужих українців. Мета проекту U-Report дізнаватись думку молоді для суспільних змін. Одним із найвідоміших особистостей планети, хто підтримує цю молодіжну ініціативу є Посол доброї волі ЮНІСЕФ Девід Бекхем. 17 березня у Полтавському університеті економіки і торгівлі у рамках проекту U-Report відбулася зустріч з фронтменом гурту «Антитіла», волонтером Тарасом Тополею. 

17 березня 2017 року  учні Полтавських шкіл взяли участь у автограф-сесії із фронтменом популярної рок-групи «Антитіла» Тарасом Тополею, яка проходила в Полтавському університеті економіки та торгівлі. В рамках зустрічі виконавець відповідав на питання фанатів та розповідав про свою волонтерську діяльність. Разом із Єлизаветою Гафинець презентував молодіжний проект «U-Report».U-Report – це система опитувань молоді про важливі зміни у країні. Ціль організації не лише висловлювати думку молоді, а й застосувати її на практиці у співпраці із урядом. Тополя закликав молодь ставати свідомими та брати участь у житті власної країни, творити своє майбутнє. Учні, студенти та гості аудиторії мали змогу задавати Тарасу питання особистого характеру, з приводу діяльності групи та творчості. Зустріч пройшла досить весело та невимушено, Тарас Тополя створив чудову, позитивну атмосферу. Присутні побачили на його прикладі, що все в житті можливо тільки треба йти до цілі, і все вийде. Незважаючи ні на що майбутнє в Україні є, тільки треба розвиватися та удосконалюватися. Після розмов та цікавих запитань всі мали змогу сфотографуватися та взяти автограф.

Карина Педько

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 24

За тиждень: 98

За місяць: 1684

Всього: 12634