Атестація педпрацівників - 2017

Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання (технологій)

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Майстер-класи для гостей п'ятого потягу Єднання України

Дуже хочеться поділитися приємними враженнями від  гостей, котрі завітали до ліцею №1, а саме, учнів і вчителів, що рухаються п'ятим потягом Єднання України "Труханівська Січ". Ми охоче поділилися досвідом організації і проведення заходів національно-патріотичного характеру, презентували фотовиставку "Сила нескорених" та виставку робіт ліцеїстів, присвячену Т.Г.Шевченку ( учитель української мови та літератури Білик Н.І., бібліотекар Граїцька Н.М.).

Величезне захоплення у присутніх викликав виступ учнів правового профілю з військовою підготовкою, вихованців гуртка військово-прикладної підготовки, які вражали майстерним володінням зброєю, військовим вишколом, спортивною підготовкою (Бариш О.М.). Не обійшлося і без мистецьких майстер-класів, на яких діти з різних куточків нашої України разом з ліцеїстами виготовили Великодні свічки та яйця-мотанки, що будуть прикрашати оселі наших гостей на свято (Медведєва С.І., Боровська О.П.). Та найбільше запам'ятається і господарям, і гостям, тепле та невимушене спілкування, яке вкотре довело, що українська нація -єдина!

Тетяна Балагура, вчитель української мови та літератури ліцею № 1

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 55

За тиждень: 271

За місяць: 1920

Всього: 10827