Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

Звітують вчителі фізико-математичного циклу ЗШ № 8

З 13 по 17 березня 2017 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» було проведено тиждень педагогічної майстерності учителів фізико-математичних наук.Усіх, хто знає точні дисципліни, всіх, хто цікавиться ними, всіх, хто не знає, але хоче про них знати, школа запросила у п'ятиденну подорож до незвичайної країни, де розмовляють мовою цифр і чисел, де панує порядок і логіка, система і стабільність, вишуканість і творчість, до Королівства Цікавої Математики!

Цей тиждень був незвичайним. На кожен день були сплановані  заходи, які готували усі: і вчителі, і учні – завзято та добросовісно, і всі залишилися задоволеними.        
Основні цілі тижня були:
1.    надати учням можливість здобути додаткові знання з предметів, з історії їх розвитку; показати зв’язок математики, фізики та інформатики з іншими науками;
2.    забезпечити різнобічний розвиток особистості;
3.    формувати інтерес до вивчення математики, фізики та інформатики.
Були проведені відкриті уроки, де вчителі мали змогу показати свою педагогічну майстерність, а запрошені гості почерпнути багато цікавого і корисного.
Крім уроків були проведені позакласні заходи з предметів даного циклу, такі як «Математичний Зорепад» та «Кращий знавець інформатики», конкурси малюнків та ребусів. У кінці кожного заходу підводилися підсумки і нагородження  переможців. Діти ділилися своїми враженнями від гри.
Також у цей час був проведений Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»для учнів 2-11 класів.
Тиждень математики, фізики та інформатики показав  широке поле прикладної математики та зв’язок з іншими предметами, розкрив їх практичну спрямованість, виховував інтерес дітей до вивчення цих предметів.

 Чипенко С.В – учитель математики
           

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 24

За тиждень: 98

За місяць: 1684

Всього: 12634