Атестація педпрацівників - 2017

Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання (технологій)

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

День науки в Комунальному закладі «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області»

17 березня 2017 року в Комунальному закладі «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області» під гаслом «Знання – це сила, у якій життя знаходить свій сенс» відбувся День науки. На науковому олімпі гімназії у 2016/2017 навчальному році засяяло 90 зірочок: 45 переможців та призерів міських олімпіад; 9 – обласних олімпіад; 27 призера міського етапу МАН та 9 – обласного.

Гості, батьки, педагогічний та учнівський колективи разом із героями Жюля Верна побували в навколосвітній морській подорожі. Ведучі свята: "лорд Гленарван", "Елен, Мері" та "Роберт" дослідили досягнення гімназистів, які стали переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Шкільний корабель проплив у цей святковий день океаном науки, берегами істини. Знання – це та велика сфера, у якій саме життя знаходить свій сенс і своє виправдання.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 55

За тиждень: 271

За місяць: 1920

Всього: 10827