Атестація педпрацівників - 2017

Великодня Писанка - 2017

Вітаємо Богодистого Костянтина, учня ЗШ № 8, та його керівника Реву Ірину Анатоліївну, учителя історії, за перемогу у IV етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення»

Новини

День науки в Комунальному закладі «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області»

17 березня 2017 року в Комунальному закладі «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області» під гаслом «Знання – це сила, у якій життя знаходить свій сенс» відбувся День науки. На науковому олімпі гімназії у 2016/2017 навчальному році засяяло 90 зірочок: 45 переможців та призерів міських олімпіад; 9 – обласних олімпіад; 27 призера міського етапу МАН та 9 – обласного.

Гості, батьки, педагогічний та учнівський колективи разом із героями Жюля Верна побували в навколосвітній морській подорожі. Ведучі свята: "лорд Гленарван", "Елен, Мері" та "Роберт" дослідили досягнення гімназистів, які стали переможцями та призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Шкільний корабель проплив у цей святковий день океаном науки, берегами істини. Знання – це та велика сфера, у якій саме життя знаходить свій сенс і своє виправдання.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 33

За тиждень: 107

За місяць: 1693

Всього: 12643