Атестація педпрацівників - 2017

Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання (технологій)

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Перша леді України Марина Порошенко зустрілась із полтавськими школярами у ЗШ № 34

17 березня перша леді України Марина Порошенко з робочим візитом відвідала Полтаву. Вона побувала у Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 34, де проходили міські змагання старшокласників з надання домедичної допомоги у рамках  Всеукраїнського проекту «Я можу врятувати життя». Старшокласники на манекенах демонстрували навички надання невідкладної допомоги, а їхні здібності оцінювали судді. Команда-переможець, гімназія № 33,  представлятиме Полтаву на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться в жовтні у Києві.

Змаганням передувало навчання за участю інструкторів Всеукраїнської спілки парамедиків. Майже півтисячі старшокласників прослухали інтерактивну лекцію, під час практичної частини якої кожен учень спробував виконати базові реанімаційні заходи, накладати пов’язки та шини. Також діти демонстрували свої навички із проведення серцево-легеневої реанімації, зупинки кровотечі, надання допомоги при опіках та утопленні.
Усі учасники отримали сертифікати про проходження навчання та відповідні інформаційні пам’ятки.

За час існування проекту з грудня 2011 року інструктори навчили домедичній допомозі майже 25 тисяч українських школярів.

Також разом з школярами, чиї батьки - учасники АТО, перша леді України заповнила сторінки національного проекту "Книга миру" .Цей проект покликаний об’єднати дітей зі всієї України довкола таких понять, як дружба, любов і мир.За задумом проекту, діти з усіх куточків України відбирають, вклеюють і підписують свої фотографії. За словами першої леді, ця книга стане справжнім фотолітописом мирного життя очима дітей. А підписи до зображень будуть своєрідною дитячою молитвою заради щасливого майбутнього України.

"Книга миру" - це дитяча молитва, яка має захистити наших військових в зоні АТО. Також маємо навчити дітей, як надавати першу медичну допомогу, адже це  надзвичайно важлива навичка, яка може щороку рятувати тисячі життів ", - зазначила Марина Порошенко під час розмови із учнями Полтавської школи №34.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 55

За тиждень: 271

За місяць: 1920

Всього: 10827