Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Зростаємо відповідальними громадянами своєї країни

У рамках Всеукраїнської програми «Демократична школа», учні 2-Б класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» створюють власну історію успіху під назвою «Зростаємо відповідальними громадянами своєї країни».  У першу чергу діти прагнуть зберегти свою землю красивою, зеленою, квітучою не лише для себе, а й для майбутніх поколінь. Тому разом з учителем Ольгою Вікторівною та батьками активно працюють над проектом «Не зривай першоцвітів!»

З цією метою учні дізналися про назви першоцвітів, які занесено до Червоної книги України, створили стіннівку із зображенням квітів, дібрали інформацію про них. 

Найголовнішою подією стала презентація проектної роботи перед вихованцями дитячого садка № 13 м. Полтави в рамках співпраці, а також перед першокласниками школи. Малеча з цікавістю слухала виступ своїх старших товаришів, активно долучалася до відповідей на запитання. А другокласники відчули велику відповідальність перед маленькими слухачами. Як повчальний висновок пролунали слова :

Тетяна Штепа

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534