Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Підвищення рівня гігієнічної культури

На цьому тижні гімназію № 13 відвідала представниця компанії «Проктер енд Гембл». Вона провела лекцію для дівчат 6-х класів з правил гігієни та догляду за собою. Це щорічна просвітницька акція, в якій беруть участь дівчата 6-х класів. Програма пройшла апробацію серед підлітків та проводиться за сприянням Міністерства освіти та науки України, Асоціаціі акушерів-гінекологів України та рекомендована для проведення в школах України.

Всі навчальні та інформаційні матеріали, план лекцій розроблені висококваліфікованими фахівцями на підставі глибинних досліджень проблем підліткового віку та надаються компанією "Проктер енд Гембл" безкоштовно. Програма включає різні аспекти дорослішання та має на меті надання загальної інформації стосовно таких важливих тем, як розвиток тіла людини, репродуктивне здоров'я та підвищення рівня гігієнічної культури.

В рамках програми також працює інтернет-сайт www.divchat.com.ua.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534