Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

День добровольця

14 березня 2017 року Україна вперше відзначала День добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. 16 березня 2017 року для учнів 6-І класу гімназії № 32  було проведено зустріч із добровольцями. Колишній боєць батальйону «Січ», комбатант «Легіону Свободи» Контарчук Владислав та колишній боєць батальйону «Айдар», депутат міської ради від ВО «Свобода», комбатант «Легіону Свободи» Синяговський Тарас розповіли дітям про досвід, який вони отримали перебуваючи в зоні АТО.

Вони залюбки відповідали на запитання дітей, і на останок Тарас Синяговський дав учням таку настанову: «В Україні існує багато фронтів: військовий, політичний та освітній. Ви зараз воїни освітнього фронту. І я закликаю вас добре навчатися, щоб нашій рідній Полтаві не довелося повторити долю Донбасу, що через своє невігластво став жертвою російської пропаганди». Усі учасники зустрічі отримали масу позитивних емоцій.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534