Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Незабутня зустріч

14 березня у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа №5» відбулася незабутня зустріч із українським педагогом, теле- та радіоведучим, автором понад п'ятдесяти підручників та посібників з української мови й літератури, Лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (1996) та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008) Олександром Авраменком для вчителів-словесників нашого міста. Олександр Миколайович наголосив на змінах у програмі ЗНО з мови та літератури,розповів про складання ДПА учнями 9-их класів. Презентував автор усім присутнім і свої підручники, посібники, збірники диктантів.

Спілкування з такою цікавою, неординарною особистістю принесло вчителям незабутні хвилини задоволення і натхнення,надихнуло їх на нові звершення в ім̓я розбудови нашої держави та навчання і виховання справжніх Українців.

Наталія Лісова

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534