Зустріч із Заступником міністра юстиції України

Марина Порошенко у Полтаві

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

На базі загальноосвітньої школи № 34 відбулися щорічні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Традиційно, свято спорту та здоров’я проводилось за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. Цьогоріч 23 родини із 23 загальноосвітніх навчальних закладів міста зібралися, аби позмагатися за першість та показати усім, що їхня родина – найспортивніша. Батьки разом зі своїми дітьми брали участь у різноманітних естафетах, в яких проявляли свою швидкість, витривалість, уміння працювати в команді.

За результатами щорічних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я», третє місце зайняла сім’я Передерій, яка представляла загальноосвітню школу № 13; друге місце – сім’я Македон, яка представляла загальноосвітню школу № 30. Беззаперечну перемогу в цьогорічних змаганнях вибороли представники загальноосвітньої школи № 27 – родина Соколових.

Не дивлячись на те, що були обрані переможці змагань, дипломи та подарунки від організаторів свята отримали усі команди.
Найнеочікуванішим та найприємнішим подарунком для усіх родин стала подорож до чарівного міста Лева від Олександра Мамая.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 20

За тиждень: 505

За місяць: 1627

Всього: 10534