Полтава вишивана

Майстерня міста

Вітаємо наших найкращих вчителів!

Вітаємо наших найкращих вчителів: Тетяну Веркалець (НВК № 16 ) та Сергія Зайцева (СЗШ № 39), які гідно представляють полтавське вчительство у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine. Тетяна Веркалець стала одною з п’яти кращих вчителів у загальнонаціональному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine

Новини

Вітаємо з вагомим досягненням!

11 березня цього року в Чернівцях відбувся заключний етап ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» імені Марії Фішер-Слиж, присвяченого Лесі Українці. Учениця 9-А класу гімназії № 13 ЛІСОВСЬКА ВІКТОРІЯ, котра на регіональному етапі стала переможницею одразу у двох номінаціях – «Твір» і «Декламація» – брала участь і у фіналі конкурсу, що проходив у Чернівецькій обласній філармонії. Журі гідно оцінило відгук (номінація «Твір»)  Вікторії на книгу Лесі Українки «Біда навчить», за який     конкурсантка отримала почесний   диплом І ступеня.

У номінації «Декламація» дев’ятикласниця презентувала поезію славетної доньки українського народу «В магазині квіток». І тут Вікторії теж не було рівних. Вона отримала знову диплом І ступеня. Готувала ученицю до конкурсу учитель української мови і літератури Манюненко Вікторія Петрівна, яка отримала Подяку за творчий пошук та високопрофесійну підготовку молоді до згаданого вже конкурсу.
Разом із дипломами наша гімназистка отримала ще й цінні подарунки, а також незабутню екскурсію найвизначнішими пам’ятками Чернівців. Побувала вона у відомому Чернівецькому університеті, колишній резиденції митрополитів, де зайшла у славнозвісні «мармурову», «синю» та «червону» зали; сфотографувалася на фоні центральної ратуші; побачила будинок-корабель, будинки-близнюки, міський палац культури, художній музей, театр та багато іншого.
Враження від побаченого та почутого ще довго пануватимуть в душі юної переможниці. А ми вітаємо її з цим вагомим досягненням і бажаємо в майбутньому таких же яскравих звершень.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 94

За тиждень: 264

За місяць: 2437

Всього: 23446