Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Літературно-мистецьке свято "Ми чуємо тебе, Кобзарю, через століття..." у ЗШ № 8

10 березня у комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного» відбулося літературно-мистецьке свято "Ми чуємо тебе, Кобзарю, через століття...", присвячене генію, мислителю, душі української нації - Т.Г.Шевченку. У цей день учні школи запрошували глядачів у царство слова, мудрого й красивого, правдивого й цінного, сильного й ласкавого, доброго й мужнього. На святі панувала приємна мистецька атмосфера.

Артисти демонстрували свої найкращі таланти:  учасниці вокального гуртка виконали пісню "Дівчина весна", вихованці хореографічного гуртка "Контраст" порадували глядачів танцем "Друзі єднаймося", також сподобався присутнім виступ хорової юнацької групи "Козачата", вразила емоційною поезією "Тобі, Україно!" учениця 7 класу Нікуліна Анастасія, учень 5 класу Одарюк Максим продемонстрував свої навики гри на ксилофоні.  Для участі у святі було запрошено гостей, які досить вдало доповнювали та прикрашали своїми виступами концерт. Найбільше глядачам сподобався виступ учнів 5 класу Коляди Ростислава та Романа Собканюка, котрі разом з запрошеним гостем Русланом Анчаковим продемонстрували елементи бойового гопака, та вправи з шаблями. Також у виконанні Руслана глядчі слухали вірш Т.Г.Шевченка "Доля". Не менш яскравим був виступ лауреата всеукраїнських мистецьких фестивалів, конкурсів-оглядів художньої самодіяльності, Мурзаєва Андрія. Завершувала концерт вокально-хореографічна композиція "Перлина Україна".
Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення мистецького свята "Ми чуємо тебе, Кобзарю, через століття..."

Андрій Пупко, керівник гуртка

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 45

За тиждень: 485

За місяць: 1915

Всього: 14959