Атестація педпрацівників - 2017

Всеукраїнська олімпіада з трудового навчання (технологій)

Нагадуємо, що реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершилася 17 березня 2017 року, перереєстрація (у разі необхідності внесення певних змін) триватиме до 31 березня.

Новини

Методичний майданчик молодого вчителя математики

Відбулося засідання методичного майданчика для молодих вчителів математики. Керівник даної форми роботи  Шамшева Наталія Андріївна  (гімназія №6) провела навчальний урок з теми «Ознаки рівності трикутників». Вчитель продемонструвала використання засобів для оптимальної насиченості уроку (розв’язування задач за готовими малюнками),  заохочення до вивчення предмету, створення ситуації успіху для кожного учасника навчального процесу.

Учні під керівництвом вчителя обговорювали проблеми, коментували    малюнки, приймали участь у оцінюванні знань, як своїх, так і  однокласників. Наталія  Андріївна  навчає учнів чітко, лаконічно коментувати  геометричні висновки,правильно обґрунтовувати доведення.
Також на засіданні молодими вчителями обговорювалися вимоги до сучасного уроку (дидактичні, виховні, психолого-педагогічні).
                                                                                    

Лідія Семено, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 54

За тиждень: 270

За місяць: 1919

Всього: 10826