Семінар директорів ЗНЗ міста

Великодня Писанка - 2017

29 травня – зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00. Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності таких документів: оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Новини

Методичний майданчик молодого вчителя математики

Відбулося засідання методичного майданчика для молодих вчителів математики. Керівник даної форми роботи  Шамшева Наталія Андріївна  (гімназія №6) провела навчальний урок з теми «Ознаки рівності трикутників». Вчитель продемонструвала використання засобів для оптимальної насиченості уроку (розв’язування задач за готовими малюнками),  заохочення до вивчення предмету, створення ситуації успіху для кожного учасника навчального процесу.

Учні під керівництвом вчителя обговорювали проблеми, коментували    малюнки, приймали участь у оцінюванні знань, як своїх, так і  однокласників. Наталія  Андріївна  навчає учнів чітко, лаконічно коментувати  геометричні висновки,правильно обґрунтовувати доведення.
Також на засіданні молодими вчителями обговорювалися вимоги до сучасного уроку (дидактичні, виховні, психолого-педагогічні).
                                                                                    

Лідія Семено, методист ММК

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 45

За тиждень: 485

За місяць: 1915

Всього: 14959