Полтава вишивана

День учителя - 2017

Новини

Учнівський обмін у рамках реалізації міської програми

19 вересня 2017 року Полтавська спеціалізована школа №3 знову радо зустрічала гостей. Цього разу до закладу завітали школярі з Німеччини Йоханес Еберле та Едуард Шпранглер, які беруть участь у програмі учнівського обміну у рамках реалізації міської програми «Про розвиток зв’язків територіальної громади міста Полтави з містами країн світу» та Програми партнерства міста Полтави і проживають зараз у родинах одинадцятикласників Олексія Калініна та Марії Батрак.

Під час зустрічі з учнями 9-11 класів Йоханнес та Едуард презентували своє місто Filderstadt та гімназію (Eduard-Sprangler-Gymnasium), у якій навчаються. Полтавські школярі у свою чергу познайомили нових друзів із багатою історією школи №3, розповіли про українські звичаї та традиції. А десятикласник Бесарабов Данило не тільки продемонстрував український народний інструмент бандуру, а й зачарував усіх присутніх чудовою українською мелодією. Спілкування з носіями мови відбувалося, звісно, німецькою, що надзвичайно важливо для мовної практики наших учнів.

Окрім того, завдяки таким зустрічам стираються кордони між народами, світ стає добрішим, а люди толератнішими. Тож бажаємо нашим друзям з Німеччини приємого перебування протягом цього тижня у Полтаві та нових чудових вражень!

Вовченко О.М.

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання

Пошук матеріалів

Статистика переглядів

Сьогодні: 7

За тиждень: 380

За місяць: 1979

Всього: 25887