Новини

Формування науково-дослідницьких умінь учнів як компонентів навчальної діяльності 

24 квітня 2018 року на базі ЗЗСО №8 імені Панаса Мирного проведено міський семінар-практикум для координаторів дослідницького напряму у закладах м. Полтави. Обрана тема заходу "Формування науково-дослідницьких умінь учнів як компонентів навчальної діяльності" є досить актуальна, адже серед основних завдань сучасної системи освіти є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України. Цьому сприяє виявлення та залучення молоді до науково-дослідницької діяльності. У ході семінару Головний спеціаліст управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Лимар Т.М. та заступник завідуючої ММК, завідувач ЦОІТ Цимбалюк О.В. детально проаналізували результати участі учнів міста у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 н.р.

Директор закладу Богодиста С.П. з любов'ю презентувала сторінки історії та сучасності школи через широкий спектр наукових робіт юних дослідників закладу.

Під час інтелектуального квесту учасники відвідали 4 локації у двох блоках: суспільно-гуманітарні дисципліни та природничо-математичні науки. Свій практичний досвід участі у наукових та творчих предметних конкурсах, конференціях і семінарах презентували педагоги та учні ЗЗСО № 2, 8, 24, 25, 27, 36.

Козіна Ірина, заступник директора з НВР

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 73

За тиждень: 73

За місяць: 1560

Всього: 58785

Корисні посилання

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер: