Реєструйтесь на серпневу конференцію!

Запрошуємо усіх небайдужих до створення Нової української школи взяти активну участь у обговоренні питань на серпневу конференцію, яка відбудеться у інноваційному форматі, попередньо зареєструвавшись за посиланням на сайті! Реєстрацію відкрито до 4 червня. Кількість місць обмежена.

Новини

Семінар-практикум «Гра дошкільника – основний вид діяльності закладу дошкільної освіти»

19 квітня 2018 р. на базі ЗДО № 78 міський методичний кабінет провів епізодичний семінар-практикум «Гра дошкільника – основний вид діяльності закладу дошкільної освіти».  Учасниками були вихователі закладів дошкільної освіти міста, які мають другу та першу кваліфікаційну категорію. На семінарі були розглянуті питання важливості ігрової діяльності дітей дошкільного віку. Присутні мали змогу не лише ознайомитися з практичною роботою вихователів, а й поповнити свої знання з організації підготовки та проведення сюжетно-рольової, конструкторсько-будівельної гри. 

Відбулася презентація «Бенефісу однієї гри», під час якої слухачі розробили методичні рекомендації до сюжетно-рольових ігор. Досить цікавим було розв’язання проблемних ситуацій пов’язаних з ігровою діяльністю малюків.

Також обговорені рекомендації щодо проведення з дошкільниками спортивних, конструктивно-будівельних, сюжетно-рольових ігор. 

Інформаційний вісник

Статистика переглядів

Сьогодні: 13

За тиждень: 219

За місяць: 2953

Всього: 50653

Погода

Погода
Погода у Полтаві

вологість:

тиск:

вітер:

Корисні посилання