Двомісячник чистоти

Великодня писанка - 2019

Головне меню

Інформаційна відкритість закладів

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Новини

Свідомими громадянами не народжуються, ми стаємо ними  у процесі освіти та виховання

Рік роботи Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» у рамках проекту «Формування й оцінювання громадянських компетентностей» програми «Демократична школа» завершився. 15 травня 2019 року відбулося завершальне засідання творчої групи педагогічного колективу, на якому була проведена загальна рефлексія щодо реалізації даного проекту у 2018-2019 навчальному році: учителі ділилися враженнями, чого вдалося досягти за рік роботи у проекті, як змінилася школа і класи, які труднощі спіткали учителів та учнів, виробили плани реалізації проекту в майбутньому. Протягом року вчителі працювали з посібником «Громадянська відповідальність. 80 вправ для формування громадянської та соціальної компетентностей під час вивчення різних шкільних предметів», який надав науково-методичну підтримку вчителям, які реалізовували наскрізну змістову лінію «громадянська відповідальність» в освітньому процесі.

Це сприяло формуванню в учнів відповідального громадянина, що поважає права людини, вміє критично мислити, розуміє особисту відповідальність за долю держави, народу, а також розуміє важливість громадянської участі у процесі вирішення різноманітних проблем місцевої громади.

Свідомими громадянами не народжуються, ними стаємо у процесі освіти та виховання. Ми прийняли виклик Нової української школи і беремо активну участь у створенні демократичного середовища для навчання й виховання дітей на основі цінностей демократії і прав людини. Демократії постійно вчимося і навчаємо – щоденно, упродовж усього життя.

Олена Гранько,учитель англійської мови ЗЗСО №5